Gençler Birliği Spor Kulübü yüzme kursu

Yetişkinler geç kalmış değilsiniz?Yetişkin yüzme kursu, Ankara’da özel yüzme dersi

Saat sınırlaması olmadan her gün

Şimdi yüzme zamanı! Siz sadece başlamaya karar verin, gerisini profesyonel ekibimize bırakın ve çok kısa sürede suyun güzelliğinin ve spor yaparak vücudunuzdaki güzel değişimlerin farkına varın!!!
Seçkin mekânlar da sizde kayıtlar dolmadan yerinizi alın!

Yetişkinler günün yorgunluğunu, stresini keyifli dakikalarla atabilirsiniz

UZMAN ANTRENÖR KADROMUZ SİZ YETİŞKİNLER İÇİN GRUP VE ÖZEL DERSİ VERİYORUZ. İSTERSENIZ KENDİ ARKADAŞ ÇEVRENİZLE 1 SEANS OLUSTURABILSİNİZ ARKADAŞ GRUBUNUZLA DERSLERİMİZE KATILABİLİRSİNİZ. İSTEYEN YETİŞKİNLERİMİZE TAHSİS EDECEĞİMİZ HOCAYLA GÖRÜŞTÜREREK ORTAK BİR ZAMAN ÇERÇEVESİNDE ÖZEL YÜZME DERSLERİ VEREBİLİRİZ. OTURDUĞUNUZ YERE GÖRE HAVUZ SEÇME İMKÂNINIZ VARDIR.

Sizde Ankara’nın en lüks ve en temiz havuzunda ders almak istermisiniz hem de çok uygun fiyatlarla…indirimlerimiz başladı….

Sporun yaşamımızda ki yerini saymakla bitmez. Özellikle yüzme sporundan bahsederken beden gelişiminin temel sporudur. Tüm vücut kaslarının kullanıldığı sporlardır.

Antrenörlerimiz yüzme alanında ihtisas yapmış olup milli sporculardır ve kendileri gibi milli sporcular yetiştirmişlerdir. Sizde profesyonel antrenörlerle sağlıklı havuzlarda yüzme öğrenmek ve geliştirmek ve iyi bir sporcu olarak yetişmek istiyorsanız bekliyoruz dostlarımız.memnun bir şekilde ayrılacağınızın garantisini veriyoruz.

Öncelikle yüzmenin yaşı yoktur, yüzdüğünüz havuzlarda 3-4 yaşlarında afacanların yüzmeyi öğrenme çabalarına da şahit olacaksınız, 50′li yaşlarda düzenli olarak antrenmana gelen kişilere de. Henüz yüzmeyi bilmiyor olabilirsiniz, yaşınızın da önemi yok yüzmeye başlamak için. Yüzmek için kararlı olmanız ve size uygun, yüzebileceğiniz bir havuz bulmanız yeterli. Fakat yüzmeyi öğrenme girişimleriniz henüz yeni oluşmaya başladıysa bu işin erbabı olan profesyonel kişilerden destek almanız şart. Profesyonel bir antrenörden destek aldığınız takdirde hem doğru tekniklerle yüzme sporunuzu hayatınıza katacak hem de yüzme aktivitesini keyifli bir hale getirmiş olacaksınız. Yüzme, teknik yönü ağır basan bir spor dalıdır, profesyonel destek almanız da bunun için her zaman büyük bir önem arz eder .Amacımız asla bu işi maddi kazanç sağlamak için yapmıyoruz biz bu işe gönül veren insanlarız size asla boşa kürek çektirmeyiz.

Bir cevap yazın